Edukacija sa Poreskom upravom RS na temu „Elektronsko podnošenje prijava“

Poreskim obveznicima u Republici Srpskoj će, od 20. marta 2019. godine biti omogućeno da elektronskim putem uz elektronski potpis podnose poreske prijave (godišnja republička taksa, komunalna taksa, boravišna taksa).

S tim u vezi, Privredna komora Republike Srpske, Područna privredna komora Trebinje i Poreska uprava Republike Srpske organizuju edukacije na temu „Elektronsko podnošenje prijava“, a sa namjerom da poreski obveznici u što kraćem roku budu upoznati sa načinom podnošenja gore navedenih prijava elektronskim putem uz elektronski potpis.

Edukacija će biti organizovana u četvrtak, 07.03.2019. godine, sa početkom u 1000 časova, u amfiteatru „Hidroelektrana na Trebišnjici“, Ul. Luke Vukalovića 2.

Ukoliko ste zainteresovani za pomenutu edukaciju, molimo Vas da se prijavite na mejl adresu dobrilar@tb.komorars.ba.

Kontakt osoba  Dobrila Ratković.