Izabran predsjednik PPK Trebinje

Na sjednici skupštine Područne privredne komore Trebinje, održanoj u petak 09.06.2017. godine, za predsjednika je izabran Dušan Koljibabić, vlasnik i direktor preduzeća „Koka produkt“  i „Agrar“ iz Ljubinja. Za Koljibabića, kome je ovo drugi mandat na poziciji predsjednika PPK Trebinje, glasalo je svih 23 prisutnih članica skupštine.

Prvobitno se za predsjednika kandidovao i vlasnik i direktor preduzeća „Mljekara Pađeni“ iz Bileće Nenad Vukoje, koji je kasnije povukao kandidaturu. Inače, za izbor predsjednika se glasalo i na konstitutivnoj sjednici skupštine PPK Trebinje u februaru 2017. godine, kada su Koljibabić i Vukoje podijelili glasove članica, tako da niko nije dobio potrebnih 16 glasova.

Mandat predsjednika Područne privredne komore Trebinje traje četiri godine, sa mogućnšću ponovnog izbora, a obavlja ga bez zasnivanja radnog odnosa.